Doprava na našich silnicích neustále houstne a se zvyšujícím se počtem motorových vozidel přibývá i riziko rozbití čelního skla. I malá prasklina zhoršuje řidiči výhled a zejména za tmy, kdy se světla protijedoucích vozidel na prasklině lámou, to může být příčinou vážné havárie. Proto by každý řidič měl ihned při poškození čelního skla zamířit do opravny. Expresní výměnu vám zajistí autosklo Praha, což je společnost AUTOSKLO S.O.S. NON-STOP. Neztratíte ani příliš času, neboť expresní výměna je prováděna maximálně do dvou hodin od přistavení vašeho vozidla na některou z provozoven této společnosti. Vedle oprav a výměn čelních skel provádí tento servis také výměny bočních autoskel i zadních skel.

Jak výměna probíhá?

Expresní výměna čelního skla je prováděna chemicky nejmodernější technologií lepidel značky WÜRTH a BETASEL. Dojde-li k rozsáhlejšímu poškození, nebo prostě nemáte čas zajet se svým automobilem do některé provozovny, nabízí společnost Autosklo možnost vyzvednutí vašeho vozu na vámi určeném místě, a to zcela zdarma. Výměna čelního skla je možná o všech značek a typů automobilů. Pokud by se jednalo o atypické autosklo, je toto po předchozí domluvě dodáno maximálně do 48 hodin.

Bodové opravy čelních autoskel

Nejčastější příčinou poškození čelního autoskla je kámen odlétnutý od jiného vozidla. Pokud se prasklina nenachází v zorném poli řidiče nebo nekončí v okraji skla, lze takovouto prasklinu opravit. Jedná se až o 80% takovýchto případů, které se řeší opravou metodou scelování. Je to rychlá, šetrná a účinná oprava, která je prováděna na počkání a netrvá déle než jednu hodinu. Její výhodou je mobilnost, takže ji lze provádět i v místě bydliště zákazníka, nebo na jiném dohodnutém místě. Tato oprava čelního skla je uznávaná a hrazená všemi pojišťovnami na české trhu.