Svátek zamilovaných se blíží, a tudíž by stálo za to s předstihem popřemýšlet o romantických, podnětných inspiracích, které kolují po sociálních sítích a internetu již od konce ledna. Je to také příležitost, jak rychle a pohodlně změnit vzhled interiéru.

Kuchyně – právě zde vzniká láska

Kuchyně zaujímá zvláštní místo v každém domově. Zde vzniká láska k lahodnému a zdravému jídlu. Příprava jídel je jedním z nejdůležitějších každodenních rituálů. Kuchyňské valentýnské dekorace jsou něčím, co vám bude připomínat, že jídlo připravené s citem chutná nejlépe, a to nejen o svátcích.

Valentýn nejen pro teenagery

Svátek zamilovaných je součástí naší kultury a tradice již mnoho let. Využijte tedy příležitost, jak rychlé a snadno změnit interiér. Nejoblíbenějšími valentýnskými motivy jsou srdce, růže, všudypřítomná červená a zlatá barva. Pokud hledáte něco navíc, vyberte si něco, co nebude impozantní, ale současně zachová atmosféru.

Potištěné tvrzené sklo

Jednou z nejoblíbenějších nástěnných dekorací do kuchyně v obchodě Tulup je tvrzené sklo s libovolnou grafikou dle vlastního výběru. Oproti dlaždicím má tu výhodu, že je odolné proti oděru, mechanickému poškození a vysokým teplotám. Můžeme ho úspěšně instalovat za varnou deskou. Kuchyňské sklo nevyžaduje úpravu stěn nebo spáry, a jeho montáž je rychlá a pohodlná. Ve srovnání s kachličkami na zdi jsou případné škrábance a praskliny extrémně vzácné.

V hlavní roli představivost

Srdíčkový design je okouzlující, ale v tento den vládne ve všech výkladních skříních obchodů a v mnoha domech. Nic nám nebrání, abychom kreativně použili vzory ve tvaru srdce svým vlastním způsobem. Potisk na kuchyňském skle je odolný, nestírá se a nešpiní se. Obchod nabízí širokou škálu vzorů a barev, což umožňuje téměř neomezený výběr motivů. Do valentýnské atmosféry se budou hodit ty ve tvaru srdce, ale i květinové nebo smyslné kompozice. Nabídka také umožňuje vytvořit potisk ve stejné kvalitě na základě libovolné grafiky nebo fotografie: https://www.tulup.cz/sklenene-panely-do-kuchyne/kuchynske-panely-125×50

Related Posts