Zdravotní stav psů a koček hodně závisí na kvalitě krmiva. Ideální jsou granule, které zpravidla obsahují veškeré živiny, které domácí mazlíčci potřebují ke svému správnému vývinu. Ne všechny granule, které jsou nabízeny na trhu, splňují požadované vlastnosti. Při výběru granulí pro psy se majitel musí řídit věkem, váhou a také tím, o jaké plemeno pejska se jedná a jak je aktivní. Důležité je také vědět, jak často a v jakých dávkách by se měly psi, ale i kočky krmit.

Superprémiové granule

Toto velice kvalitní krmivo pro psy dodává na trh společnost Husse. Superprémiové granule jsou přizpůsobeny potřebám každého psa. Obsahují přírodní suroviny, jsou zaručeně  bez barviv a umělých konzervantů. Díky speciálnímu procesu výroby si tyto granule udržují  maximum výživných hodnot všech surovin, ze kterých jsou granule vyrobeny. V nabídce firmy Husse jsou například granule řady Sensitive a superpremium, které jsou obohaceny o nutraceutika. To jsou látky, které mají pozitivní vliv na zdravý vývoj pejska.

Nabídka krmiv pro psy

V sortimentu Husse si můžete vybírat granule podle plemene, věku, aktivity či specifických potřeb. Superprémiové granule jsou rozděleny do kategorií štěně, dospělý a senior. Dále jsou to granule senzitivní či bezobilninové. Vedle granulí jsou v sortimentu Husse také konzervy pro psy, pochoutky a doplňky pro psy, ale také nejrůznější kosmetika a další psí doplňky a příslušenství.

Krmivo pro kočky

Spousta lidí chová doma kočky, takže potřebují koupit krmivo pro kočky. Podobně jako pro psy, tak i pro kočky nabízí Husse krmivo podle kategorií, to znamená pro koťata a dospělé kočky, nebo bezobilninové granule. Veškeré granule pro kočky jsou bohaté na živočišné bílkoviny a živiny potřebné pro zdravý vývin kočky. Kromě běžných granulí nabízí Husse i speciální krmiva přizpůsobená pro kočky s ledvinovými problémy, s nadváhou, s citlivým trávicím ústrojím nebo pro sterilizované kočky.