Každoroční podzim je nejoblíbenější doba pro všechny zlodějíčky, vandaly a všechny, kteří se rádi přiživují na cizím majetku. Je třeba před nimi svůj majetek ochránit a mít jej absolutně pod kontrolou. Jak to ale udělat, když bydlíte někde úplně jinde? Alarmový systém je až moc velká investice na chalupu? Je to naprosto jednoduché – pořiďte si fotopast Bunaty!

Fotopast Bunaty vás ochrání nejenom před zvěří!

Pokud se řekne fotopast, mnoho z nás si vybaví ochanu před škodnou zvěří – je to pochopitelné, fotopasti totiž opravdu efektivně slouží k ochraně majetku proti zvěři. Nicméně, stejně efektivně dokáže ochránit i proti každému zloději, který o vaši kliku i pouze zavadí.

Kdo by neměl rád ušetřené peníze?

Úspora počátečních nákladů je bezesporu největší výhodou při nákupu fotopasti. Přitom další bezpečnostní prvky jako čidla, kamery či speciální zámky ochrání váš majetek stejně efektivně, ale přitom stojí desítky tisíc korun. V momentě, kdy se ve sledované oblasti „něco šustne“, fotopasti Bunaty začnou ihned pracovat, pořizovat snímky, záznamy, posílat MMS či emaily – záleží pouze na tom, jaký typ si pořídíte a jak si vaši fotopast nastavíte.

Na co se při výběru fotopasti zaměřit?

  1. Pozor na záblesky!

Pokud nechcete zloděje vystrašit, než přijede policie, dbejte na to, aby neměla fotopast noční přísvit, který by tuto důmyslnou ochranu prozradil.

  1. Dosah pohybového čidla

Princip funkce fotopastí je ve snímání pohybu a tepelné stopy zvířat či lidí, proto je třeba se zaměřit na dosah tohoto snímače. Do interiéru se samozřejmě doporučují ty s kratší vzdáleností, na zahrady delší.

  1. MMS či email?

Tady samozřejmě záleží na tom, jaký majetek vám fotopast chrání. Jestli chcete mít okamžitou fotografii, nechte si posílat MMS přímo do vašeho telefonu. Za každou takovou MMS ale zaplatíte, to je jasné. Levnější varianta je bezesporu zasílání emailů do vaší schránky.