Když chcete pozvat hosty a užít si oslavu, přesuňte je na zahradu. Na jakékoliv ploše se dá během několika minut postavit funkční prostor, který vás ochrání před chladem, deštěm a větrem. Navíc si můžete půjčit výkonné grily, které vám pomohou připravit nevšední občerstvení. Co vše budete potřebovat a čím hosty mile překvapíte?

Párty stany jako ekonomicky výhodné řešení

Párty stany přinášejí nejjednodušší způsob, jak na zahradě vytvořit funkční prostor, do kterého se vejde i několik desítek lidí. Díky bočnicím nebudete muset trnout strachy, že při mírném závanu větru začnou hosté odcházet domů. Je výhodou, že stany postavíte během několika minut.

 

Pro méně formální akce, jako jsou narozeniny či jiné oslavy, bohatě postačí klasický nůžkový stan. Je dostupný v rozměrech 3 × 3 metry nebo 3 × 6 metrů. Tyto typy stanů se dají na sebe napojovat, takže vytvoříte jakýkoliv velký i členitý prostor. Pokud pořádáte více formální oslavu (svatba, křtiny aj.), hodí se reprezentativnější nůžkový stan. Když se vyzdobí, vypadá jako reprezentativní sál.

Gril jako „ozdoba“

U žádné venkovní párty nesmí chybět gril. Chcete připravit velkou hostinu? Klasický malý gril vám stačit nebude. V tuto chvíli proto musí přijít na řadu půjčovna grilů. Nabízí gril s mříží nebo pečícím kamenem a také pronájem grilu na sele. Abyste se nemuseli o nic starat, snadno si objednáte i dovoz a čistění grilu. Podívejte se na nabídku půjčovny, najdete ji na www.azrent.cz.

Překvapení při příchodu i během večera

Není nic horšího, než když se hosté nudí. Nedovolte to a připravte hry. Může to být klasická zábava v podobě tance s jablkem mezi čely, pantomima nebo kreslení různých slov. Zabodujete také s karaoke. Hned u vstupu si hosty získáte tím, že jim připravíte welcome drink. Vyzkoušejte například tyto.