Rychlá realizace pohodlného bydlení, které navíc znamená značnou úsporu energie, to jsou zděné domy a dřevostavby nabízené společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Navíc se zákazník nemusí téměř o nic starat, jelikož si může vybrat z několika typů nízkoenergetických rodinných domů a po krátké době si již převezme klíč od hotové stavby. Společnost mu dokonce zajistí i optimální financování, nemluvě o stavebním povolení a jiných nezbytných administrativních úkonech.

Výhody nízkoenergetických staveb

Nízkoenergetické domy od společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. mají celou řadu výhod a majitel zděného domu či dřevostavby získá dosud nepoznané možnosti v oblasti šetření energií. Na výběr je několik variant, typů a provedení, které splní jak vysoké nároky na estetické řešení, tak na účelnost bydlení. U zděných domů je mimořádná kvalita zaručena zejména díky používaným materiálům. Především pravá pálená cihla Porotherm má skvělé vlastnosti jako je spolehlivost, pevnost, vynikající izolace a v neposlední řadě je vhodná i ze zdravotního hlediska. Splňuje i protipožární požadavky, a to nejvyšší úrovně A1. Jedinečné jsou parametry týkající se propustnosti vlhké vzdušnosti za jakýchkoliv klimatických podmínek. Kvalita celé konstrukce nízkoenergetických zděných domů je neustále prověřována nejen v Česku, ale i v řadě vyspělých zemích, kde se nízkoenergetické domy těší stále větší oblibě.

Dřevostavby

Rovněž dřevostavby jsou nízkoenergetické a jejich stavbu si můžete objednat na klíč. Prvotřídní kvalitu vykazuje u dřevostaveb zateplení, které je řešeno německým systémem BASF MULTITHERM. Stejně jako u zděných domů, tak i u nízkoenergetických dřevostaveb můžete využít jedinečnou nabídku ohledně financování. Konkrétně se jedná o optimální nastavení hypotečního úvěru, v jehož rámci můžete získat každým rokem jednu hypoteční splátku zpět. Dále lze získat legální daňový odpočet v každém roce ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Celkem si tak můžete vylepšit rodinný rozpočet o částku v průměrném rozmezí 250 až 570 tisíc Kč.