Každý netouží po rodinném domku se zahradou. Naopak například bydlení mladá boleslav umožňuje prožít příjemný život v pohodlném a komfortním bytě v centru města, a přesto v klidné lokalitě. Takovouto možnost nabízí komplexně zrekonstruovaný dům v centru města automobilů. V domě bylo vybudováno 12 luxusních bytů, které splňují veškeré nároky na moderní bydlení.

Prestižní adresa v Dukelské

Samotný dům stojí v Dukelské ulici již od třicátých let minulého století, kdy byl postaven pro pracovníky místního soudu. Díky kompletní rekonstrukci a dostupné občanské vybavenosti v blízkém okolí, se Dukelská stala jednou z nejžádanějších lokalit. Samotný dům čp. 922/22 je nyní pokládán za prestižní adresu ve městě automobilů. Ke komfortnímu a příjemnému bydlení přispívá umístění tohoto bytového domu v centru města, takže obyvatelé domu mohou využívat veškerou obslužnost nabízenou městem Mladá Boleslav.

Občanská vybavenost

Poblíž domu je autobusová zastávka a zdravotní středisko. V blízkosti je také mateřská škola, základní a střední školy. Vše je dostupné po několika minutách pěší chůze, stejně tak i dům kultury, městské divadlo nebo malebný městský park. Rovněž blízko je celá řada drobných obchodů, nebo populární Bondy centrum. Na této výhodné adrese budete mít blízko i k městskému stadionu, venkovnímu fitness centru, ale i k dalším možnostem sportovního vyžití. Navíc je Mladá Boleslav skvělým výchozím místem pro cestování. Po dálnici to není daleko do Prahy nebo do Liberce. Nedaleko Boleslavi je Český ráj, ale i spousta dalších přírodních historických zajímavostí.

Kvalita bytů

Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v září 2017, kdy proběhla kolaudace. Kompletně nová je střecha, zrenovovány byly veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody vody a plynu, kanalizace a elektrorozvody. K úsporám na topení i odhlučnění od pouličního ruchu přispívá kvalitní zateplení. Veškeré práce byly provedeny s důrazem na prvotřídní kvalitu odpovídající požadavkům na rezidence. V současnosti jsou byty nabízeny k volnému prodeji, ale před nastěhováním si můžete vybrat dekor a barvu dveří, nebo nechat zabudovat vestavěné skříně. Volné byty mladá boleslav v Dukelské 922/22 jsou ideální volbou pro komfortní rodinné bydlení.

Related Posts