Máte za úkol naplánovat konferenci, videokonferenci, seminář, kongres či jinou firemní akci? Pak byste neměli zapomenout na pořízení či zapůjčení techniky, která je při pořádání takových akcí jejich významnou součástí. V dnešní době se totiž bez moderní techniky žádná významná akce v podstatě neobejde. A o jakou techniku se jedná?

Ozvučovací technika

Pro zajištění kvalitního zvuku se rozhodně neobejdete bez ozvučovací techniky. Pomocí zvukové techniky je možné připravit konferenci s diskuzí jednotlivých účastníků a vytvořit tak skvělou akci. Volba jednotlivých přístrojů závisí především na konkrétní akci. Nejčastější uplatnění nacházejí především mikrofony, mixážní pulty, reprosoustavy a samozřejmě kabeláž. Pokud se v jednotlivých přístrojích nevyznáte, tak každý prodejce vám jistě poradí, jaké přístroje na ozvučení akcí budete potřebovat.

AV technika

Při pořádání těchto akcí by vám neměla chybět ani audiovizuální technika, ať jde o projekční plátna, projektory či LED obrazovky. Použití jednotlivé projekční techniky pak záleží na tom, jak celou akci chcete pojmout. Jelikož se často jedná o drahá zařízení, tak připadá v úvahu zvážit pronájem AV techniky. I na českém trhu se nachází několik společností, které nabízejí pronájem plátna, projektorů a další projekční techniky.

Tlumočnická technika

V případě, že se jedná o akci, kde budou přítomni lidé mluvící různými jazyky, pak budete potřebovat simultánní překlad, který se většinou neobejde bez instalace tlumočnické techniky. Zejména v případech, kdy se jedná o velké akce, nachází uplatnění tlumočnická kabina. Tato kabina je vybavena sluchátky, mikrofony, přepínači kanálů a další technikou. Kabina se umísťuje do prostoru tak, aby měl tlumočník dobrý výhled na jednotlivé řečníky.

Veškerou tuto techniku si můžete koupit nebo pronajmout u společnosti Economic Service.

Related Posts