Plánování svatebního dne bývá někdy stresující, ale nakonec to bude jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého z nás. Proto si zaslouží i vzpomínky v podobě kvalitních fotografií. Síla pravé fotografie ve vás vyvolá nádherné vzpomínky a pozitivní emoce. A k tomu je zapotřebí dobrý fotograf, který tento den zachytí.

Výběr svatebního fotografa by mohl být pro některé svatební páry ne zrovna jednoduchým rozhodováním. Svatebního fotografa si většina z nás vybírá pouze jednou za život. Vzhledem k nedostatku zkušeností bývá výběr o to složitější.

Při domlouvání fotografování je důležité uvědomit si, že balíček fotografií by měl obsahovat nejen fotografie svatebního obřadu, portréty novomanželů a jejich blízkých, ale i momentky a důležité detaily (květinová výzdoba, svatební tabule atd).

Jak tedy najít toho pravého?

Pokud jste se rozhodli investovat do svatebního fotografa, očekáváte od něj kvalitní fotografie. Někdy bývá rozhodující i cena. Také styl a rozsah poskytovaných služeb může být velice důležitý.

Budete – li si prohlížet portfolia jednotlivých fotografů, věnujte pozornost tomu, zda a jak je fotograf schopen zachytit fotografické styly, které od něj budete požadovat.

Hledat byste měli začít ve svém okolí, pozeptat se kamarádů či známých, případně dát na jejich doporučení.

Pokud hledáte svatebního fotografa v Olomouckém kraji, obraťte se na Focení svateb Prostějov. Studio zaměřuje svoji působnost především na města Prostějov, Přerov, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Mohelnici a jejich okolí. Pokud nejste z této oblasti, je fotografování, po předchozí domluvě, také možné. Svatební fotografie jsou zpracovány podle vašeho přání a dodány v domluveném termínu. K fotografickým účelům je používána profesionální technika firmy Canon, díky níž obdržíte fotografie špičkové kvality.

Fotoateliér najdete v centru obce Velký Týnec nedaleko Olomouce.

 

Related Posts