Jsme odborníci v otázkách malířských a natěračských prací v lokalitě Prahy a okolí do 30 km. Pro malování interiérů a exteriérů používáme výhradně kvalitní barvy renomovaných značek. Nabízíme rovněž štukování ušlechtilými omítkami. S výběrem vhodného odstínu barvy vám v malířství Praha velmi rádi pomůžeme pomocí aktuálních vzorníků, ze kterých necháme schválenou barvu namíchat. Návštěva odborného technika je zdarma, na základě prohlídky prostor jsme schopni poskytnout nejlepší řešení a stejně tak stanovit předběžnou kalkulaci potřebných služeb.

V rámci přípravy

Samotné malování zahrnuje také přípravu podkladu, která nejčastěji obnáší škrábání starých nátěrů, vyplnění spár, penetrační nebo izolační nátěry. Před započetím malířských prací vždy zakrýváme jak podlahu, tak nábytek. Po dokončení malířských prací krycí materiál odstraníme a povedeme závěrečný úklid.

Malování kanceláří

Kvalitně vymalované kanceláře, firemní a komerční prostory jsou vizitkou s přímým vlivem na úspěšnost vaší firmy. Pozvěte své obchodní partnery nebo zákazníky do svého firemního zázemí a nechte stěny promluvit. Malířství Praha vám bude rádo partnerem i v této obtížné disciplíně.

Naši malíři jsou zkušenými specialisty v oboru malířství a dekorativního malířství. Vyjdeme vstříc všem vašim požadavkům. A protože víme, že jakékoli stavební úpravy, prováděné za provozu firmy vedou k jistému omezení, vyjdeme vám vstříc tak, abychom co nejméně narušili chod vaší firmy.

 Jak probíhá služba malování

Náš pracovník malířství Praha připraví po návštěvě místa cenovou nabídku všech dohodnutých prací. Současně vyberete vhodný materiál a malířské barvy. Po schválení kompletní zakázky dorazí naši pracovníci a začnou se samotným malováním.

Vše probíhá ve sjednaném termínu při minimálním narušení chodu firmy. Po dokončení prací jsou uklizeny všechny nečistoty, nástroje a další prvky. Pak už jen předáváme klientovi hotové dílo.

Celý průběh monitoruje vedoucí, který je zároveň kontaktní osobou mezi naší firmou a vámi. Veškeré připomínky zpracováváme a používáme k vylepšení našich služeb.

Objednejte si profesionální malování

Přemýšlíte nad vylepšením svého interiéru? Komerčních prostor, firmy nebo kanceláře? Tak, aby interiér celého vašeho zázemí zapůsobil i na vaše nejnáročnější klienty? Zkuste změnit vzhled svých stěn, které propůjčí celému interiéru nezaměnitelné kouzlo.

Sdělte nám své představy, jak by vaše kanceláře i celé firemní zázemí mohlo vypadat. My vám pomůžeme s vhodným výběrem odstínů i designových prvků, a nakonec celý projekt zrealizujeme. Objednejte si naše služby malířství Praha prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo mailem.

Related Posts