Den matek, MDŽ či jmeniny a narozeniny nejsou jedinými příležitostmi k obdarování ženy květinou či jinou maličkostí. Ať už přítelkyně, manželka, maminka či sestra, kamarádka nebo kolegyně se vám odvděčí rozzářeným úsměvem, když ji obdarujete prostě jen tak. Žena vám uvařila dobrý oběd či připravila ranní kávu? Projevte vděčnost. I když si někdy ženy hrají na drsné a nekompromisní, ve skrytu duše téměř každá touží po malé pozornosti. Ovšem společnost Frutiko má připravené speciální květiny i pro ženy, které romantikou příliš neoplývají a jsou spíše praktické.

Jak vybrat správnou květinu

Květinou, kterou ženě darujete nikdy nic nepokazíte a nikdy ji neurazíte, ovšem správně vybranou květinou ji můžete potěšit či dokonce pobavit. Dárky pro ženy, které rády mlsají zhotovuje společnost Frutiko, vedle klasických květinových pugetů, také květiny zhotovené z ovoce a čokolády. Ovocné a čokoládové kytice překypují fantazií, že vám bude líto do nich kousnout. Ovšem lahodná belgická čokoláda a čerstvé osvěžující ovoce vás nenechá na pochybách, že jste vybrali správně.

Dárek po maminku v podobě boxu s růžemi nebo naopak kytice vytvořená z klobás a sýrů může být tím pravým, co ji potěší. Bonboniéra ve které nalezne místo klasických bonbónů čerstvé ovoce máčené v jemné belgické čokoládě potěší nejen ženy, ale i mnohé muže, kteří se do takových bonbónů také s chutí zakousnou.

Máte to daleko?

Toužíte darovat dárek z nabídky Frutika či dokonce ozdobit jejich produkty sváteční stůl nebo svatební tabuli, ale cesta k nim je daleká? Nezoufejte. Pracovníci firmy Frutiko zajišťují rozvoz po celém území České republiky. Vše se převáží ve speciálních chladících termoboxech, které květiny, dorty, ovocné a čokoládové kytice udržují ve správné teplotě a chrání před nárazy, které při převozu hrozí.

 

Related Posts